Kurs stylizacji paznokci Olszyna

Niedrogie kurs manicure i pedicure Olszyna dla początkujących,
od podstaw.

(Manicure klasyczny, manicure sprzętowy i manicure łączony. Pedicure kwasowy. Żel-lakier do paznokci. Wygładzanie płytki paznokcia. Malowanie pod naskórkiem. Podstawy projektowania).

6 zajęć po 5 godzin

Zajęcia odbywają się w grupach od 5 do 7 osób.

Początek grupy porannej: każdy wtorek.

Uruchomienie grup weekendowych: w każdą sobotę.

Dyplom wydawany po ukończeniu szkolenia.

UWAGA!!!

Wszystkie niezbędne narzędzia i materiały są zapewniane przez ośrodek szkoleniowy. Na każdej lekcji dajemy narzędzia i modele w różnych rozmiarach, z którymi możesz się zapoznać, a po treningu wybrać te, które najbardziej Ci odpowiadają.Dziewczyny! Kto dopiero zaczyna! Nie kupuj narzędzi, dopóki nie zostaniesz przeszkolony! W sklepie powiedzą Ci, że wszystko jest w porządku, ale nie wiesz jeszcze, jakie są narzędzia. W każdym warsztacie przedstawiamy inny model, aby po jego zakończeniu można było dokonać świadomego wyboru. To samo dotyczy producentów żelu i lakierów żelowych, lamp i frezarek. Do końca kursu będziesz to wszystko wiedział.

PLAN ZAJĘĆ:

1) Grupa poranna od 10:00 do 15:00 (od poniedziałku do piątku).
2) Grupa weekendowa od 10:00 do 18:00 (w soboty i niedziele dwie lekcje dziennie, w sumie 3 weekendy).

Koszt kursu paznokci Olszyna

Nazwa kursuLiczba sesjiKoszty szkolenia
„Mistrz manikiuru i pedikiuru”
(manicure klasyczny, manicure sprzętowy, manicure kombinowany, pedicure kwasowy, żelowe malowanie paznokci. Wygładzanie płytki paznokcia. Malowanie pod naskórkiem. Podstawy projektowania)
6 lekcji po 5 godzin
(łącznie 30 godzin)
Grupa (5-7 osób)
730 PLN 380 PLN

Przedpłata w wysokości 100%

Rekrutacja do grup przez cały czas
„Mistrz manikiuru uniwersalnej”
(manicure klasyczny, manicure sprzętowy, manicure kombinowany, pedicure kwasowy, malowanie paznokci lakierem żelowym. Wyrównanie płytki paznokcia. Malowanie pod naskórkiem. Podstawy projektowania. Przedłużanie paznokci żelem)
10 lekcji po 5-6 godzin
(łącznie 53 godziny)
Grupa (5-7 osób)
1000 PLN 550 PLN

Płatność krok po kroku.

Rekrutacja do grup przez cały czas

Program szkolenia paznokcie Olszyna

W sumie 6 sesjiTeoriaPraktyka
1 sesja.Teoria.
– Wprowadzenie do zawodu. (Podstawowe wymagania pracodawcy dotyczące manicurzystki. Warunki zatrudnienia i warunki płatności. Specyfika pracy w domu i pracy w salonie).
– Higiena w gabinecie stylizacji paznokci. (Normy sanitarne i higieniczne. Zasady sterylizacji i dezynfekcji).
– Problemy i choroby paznokci. Przeciwwskazania i zalecenia.
– Budowa i kształt paznokcia. Rodzaje mocowania gwoździ.
– Teoria manicure (obcinanie klasyczne, obcinanie europejskie, damskie, męskie, dziecięce).
– Pedicure (przycinanie klasyczne, bez nacięć, z kwasami).
– Malowanie paznokci lakierami żelowymi. Cechy aplikacji i usuwania lakierów żelowych różnych producentów, ich ceny.
– Narzędzia do manicure i pedicure. Zawiera narzędzia różnych producentów. Charakterystyka porównawcza ceny i jakości.
– Lampy. Rodzaje. Charakterystyka, cena, specyfika pracy.
1 dzień 5 godzin
2-3 sesje. Praktyka
Klasyczny manicure z przycięciem. Pokrycie paznokci lakierem żelowym. Wzory na paznokciach (kocie oko, dżet, odlew, lustrzany brokat, suwaki i wiele, wiele innych).
2 dni po 5 godzin
Sesja 4. Praktyka
Pedicure kwasowy. Malowanie paznokci lakierem żelowym.
1 dzień 5 godzin
Klasy 5-6. Praktyka
Manicure z aparatem i kombi. Pokrycie paznokci lakierem żelowym. Wygładzanie paznokci. Malowanie „pod skórką”. Projekty.
2 dni 10 godzin
Razem 30 godzin / 6 lekcji

Aby uzyskać więcej informacji na temat szkoleń i dalszego zatrudnienia, możesz zostawić swój numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.

  PIERWSZE PRACE NASZYCH UCZNIÓW

  Kurs stylizacji paznokci Olszyna

  Dzięki 12-letniemu doświadczeniu w nauczaniu przygotowaliśmy kilka niedrogich programów szkoleniowych, które są odpowiednie dla każdego ucznia.

  Jeśli zdecydowałeś się na naukę nowego zawodu od podstaw, to dobrze wybrałeś. W naszym ośrodku szkoleniowym nie tylko uczymy teorii, ale także prowadzimy zajęcia praktyczne na naszych modelach pod okiem doświadczonych nauczycieli.

  Dla dziewczyn, które znają już podstawy, proponujemy indywidualne kurs paznokci Olszyna, a dla aspirujących mistrzów – kursy podstawowe. Jak wspomniano powyżej, w ramach kursów podstawowych zapewniamy wszystkie materiały eksploatacyjne i narzędzia. Przychodzisz do nas z zeszytem i długopisem. Szkoła PaznokcieSalon współpracuje z salonami kosmetycznymi które znajdują się w Olszyna. A ponieważ mamy dobre opinie od pracodawców, możemy zagwarantować 100% zatrudnienia od zaraz bez żadnego doświadczenia zawodowego. Z naszym dyplomem masz gwarancję, że dostaniesz pracę.

  Koszt kursów manicure i pedicure, jak widać, jest dość przystępny. W Olszyna można uczyć się w promocyjnej cenie i niedrogo. Cena zależy oczywiście również od wybranego planu nauki. Szkolenie indywidualne odbywa się według ustalonego harmonogramu, grupowe – w dni powszednie lub w weekendy. Grupa weekendowa ma dwie lekcje w ciągu jednego dnia, więc zajmie Ci to 3 dni weekendowe. Koszt kurs robienia paznokci Olszyna został opisany powyżej, a kursy indywidualne są droższe.

  Ceny w Olszyna są bardzo zróżnicowane i, niestety, cena nie jest wyznacznikiem jakości. Proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszego ośrodka w zakresie szkolenia paznokcie. Możemy zagwarantować jakość szkolenia. Jesteśmy profesjonalistami. Nauczamy od 12 lat, mamy 5000 absolwentów, którzy pracują w 22 krajach na całym świecie. Dodatkowo zapewniamy nagrania wideo z lekcji oraz konsultacje telefoniczne po zakończeniu szkolenia.

  Na koniec nasi uczniowie otrzymują dyplomy. Dziewczętom, które ukończyły cały kurs, pomagamy w znalezieniu pracy. Zajęcia odbywają się w Olszyna, pod adresem, który podamy po ustaleniu szczegółów. Zawód mistrza manicure, bardzo popularny i wysoko opłacany, zdając kurs manicure hybrydowego w naszej szkole, staniesz się poszukiwanym pracownikiem w salonach stylizacji paznokci.

  Stań się częścią naszej wielkiej, wesołej i przyjaznej rodziny!