Paznokcie Ustroń

O nas

Szukasz profesjonalnych usług manicure i pedicure w Ustroń? Super! Trafiłeś we właściwe miejsce. Nasze doświadczone manicurzystki zapewnią Ci najlepszą usługę stylizacji paznokci i nie tylko.

Oferujemy usługi manicure i pedicure w Ustroń od 2005 roku. Jakość naszych usług i obsługi poprawia się z każdym dniem. Oferujemy różne rodzaje manicure, m.in. manicure klasyczny, manicure hybrydowy, manicure z malowaniem francuskim, manicure męski, żel z hybrydą i inne.

Do stylizacji nasi mistrzowie używają najwyższej jakości produktów zakupionych w profesjonalnych sklepach kosmetycznych. Jesteśmy przekonani, że kontaktując się z naszym studiem stylizacji paznokci w Ustroń, wyjdą Państwo z najlepszym manicure i pedicure w Ustroń, jak również będą Państwo w pełni zadowoleni z wykonanego zabiegu. 

Dlaczego klienci wybierają nas

Doradzimy, jaki styl manicure lub pedicure najbardziej Ci odpowiada.

Nie spieszymy się. Czas układania obliczamy dla każdego klienta. Brak pośpiechu = wysoka jakość.

W naszym zespole pracują wyłącznie wyszkolone manicurzystki. Śledzimy trendy i zapewniamy regularne szkolenia.

Wszystkie nasze instrumenty są sterylne, możesz nam całkowicie zaufać i nie martwić się.

CENNIK MANICURE I PEDICURE

ManicurePedicure
Manicure BiologicznyPedicure Frezarkowy
15zł – 20zł15zł – 20zł
Manicure + OdżywkaPedicure Frezarkowy + Hybryda
20zł – 25zł20zł – 25zł
Manicure Hybrydowy(bez ściągania – czysta płytka bez lakieru)Pedicure Frezarkowy + Hybryda + French
35zł – 45zł35zł – 45zł
Manicure Hybrydowy + ŚciągnięcieHybryda na Stopach
40zł – 50zł40zł – 50zł
Przedłużanie Paznokci Żelem(JEDEN KOLOR)Hybryda na Stopach + French
70zł – 95zł70zł – 95zł
Przedłużanie Paznokci + FrenchŚciągnięcie Hybrydy na Stopach
75zł – 100zł75zł – 100zł

Nie widzisz usługi manicure lub pedicure, której potrzebujesz? Skontaktuj się z nami szybko! Na stronie internetowej można zobaczyć tylko niewielką część manicure i pedicure, które są dostępne na zamówienie.

Rezerwując u nas usługi manicure i pedicure w Ustroń, otrzymujesz

 • Profesjonalne porady specjalistów w dziedzinie paznokci, którzy pomogą Państwu znaleźć idealny wzór dla swoich paznokci.
 • Nie lubimy się spieszyć. Godziny pracy ustalamy tak, aby każdy klient miał tyle czasu, ile potrzebuje na usługi manicure w Ustroń. Dzięki temu otrzymują Państwo najlepszą usługę za odpowiednią cenę i mogą się Państwo zrelaksować.
 • Wszystkie nasze manicurzystki są prawdziwymi profesjonalistkami. Stale śledzimy nowe trendy, a także szkolimy nasz personel, aby zapewnić jak najlepsze usługi pedicure w Ustroń.
 • Wszystkie instrumenty są poddawane obróbce i sterylizacji zgodnie z międzynarodowymi standardami. Możesz nam powierzyć swoje paznokcie i mieć spokój ducha. Rezultaty, które uzyskasz sprawią, że będziesz wracać wielokrotnie!

Wykonywanie manicure w Ustroń od 2005 roku

Wykonuję pedicure w Ustroń od 2009 roku

Już teraz możesz zarezerwować usługi manicure i pedicure w Ustroń.

Wypełnij formularz opinii, a my skontaktujemy się z Tobą.

  Usługi stylizacji paznokci Ustroń

  Gwarantujemy, że manicure lub pedicure u nas w Ustroń to najlepsza oferta w najlepszej cenie. Zawsze używamy odpowiednich narzędzi, które są całkowicie sterylne, kupujemy tylko profesjonalny sprzęt i materiały.

  Nasi klienci wystawili nam ponad 3 620 pozytywnych opinii. Cały czas polecają nas swoim znajomym! Dla nas jest to najlepszy wskaźnik jakości naszej pracy.

  W Ustroń działamy od 2005 roku. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten czas pozwala nam świadczyć najlepsze usługi dla naszych klientów w zakresie manicure i pedicure w Ustroń.

  Przed wykonaniem manicure lub pedicure, nasz technik wysłucha Państwa życzeń dotyczących wyglądu. Jeśli chcieliby Państwo wypróbować nowy styl lub wzór, chętnie porozmawiamy o Państwa preferencjach i nowych trendach w świecie paznokci.

  Jak zarezerwować usługi stylizacji paznokci w Ustroń

  Aby zarezerwować usługi manicure i pedicure w Ustroń, należy wypełnić formularz zwrotny na naszej stronie internetowej, a my skontaktujemy się z Państwem. Możesz również powiedzieć naszemu managerowi o swoich pragnieniach, które chcesz zrealizować w postaci pięknego manicure lub pedicure. Nasz specjalista odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące manicure i pedicure w Ustroń.

  Jakie rodzaje manicure i pedicure oferujemy

  Manicure i pedicure kosmetyczny

  Najbardziej popularny rodzaj manicure i pedicure, mający na celu korektę niedoskonałości estetycznych.

  Zabieg kosmetyczny obejmuje:
  1) Nadanie wolnemu brzegowi płytki paznokcia pożądanego kształtu i długości,
  2) Usuwanie skórek, modzeli i innych niedoskonałości,
  3) wygładzenie skóry i paznokci,
  4) powlekanie lakierem, materiałami sztucznymi (szelak, akryl, lakier żelowy), korekta, projektowanie – mistrz może opracować projekt, a także przykleić dżet, koronkę lub cekiny, nadruki itp.

  Manicure i pedicure medyczny

  Manicure i pedicure medyczny to specjalistyczny zabieg manicure i pedicure na problemy z paznokciami, dłońmi i stopami.

  Francuski manicure i pedicure

  Uniwersalna, elegancka technika nakładania lakieru z zaakcentowanym wolnym brzegiem.

  Manicure i pedicure wykonywany przy użyciu maszyny do manicure

  Non-cutting, który wykorzystuje specjalne urządzenie elektryczne. Część obrotowa, którą technik trzyma w rękach, wyposażona jest w dysze sprzętowe z powłoką diamentową, metalowe, ceramiczne, korundowe itd. Skóra nie jest ścinana, martwy naskórek jest usuwany, a żywa tkanka pozostaje nienaruszona.

  Manicure i pedicure ślubny

  Manicure ślubny to bardzo wyjątkowy detal, różniący się zarówno od manicure codziennego, a nawet od świątecznego czy weekendowego.

  Oferujemy również wszystkie inne rodzaje manicure

  Warunki świadczenia usługi stylizacji paznokci w Ustroń

  Oferujemy usługi manicure i pedicure na terenie Ustroń. Nasi specjaliści pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze, a także uzyskać najlepszą możliwą usługę.

  Akceptujemy wszystkie formy płatności

  Możesz umówić się na wizytę z wyprzedzeniem lub już teraz. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie internetowej, a my zadzwonimy do Ciebie.